Informacje dla Polskich rodzin

St. Peter’s High School jest bezpieczną, cieplą i wesolą społecznością, w której mile widziani są katoliccy uczniowie z Gloucester i okolic.  Uczniowie rozpoczynają naszą szkołę w wieku jedenastu lat, a kończąc ją, osiagają sukcesy w egzaminach GCSE oraz naszego Sixth Form.

Absolwenci Sixth Form z łatwością znajdują pracę, dostają się na praktyki lub uniwersytety, włączając jedne z najlepszych tzn. czołowe z grupy Russell: Bristol, Exeter, Warwick, Oxford oraz Cambridge.

Jeśli chciałbyś odwiedzić naszą szkołę, zadzwoń na numer 01452520594 lub wyślij e-mail na enquiries@sphs.uk.com  aby umówić się na spotkanie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.stpeterhigh.net

St. Peter’s High School jest finansowana ze środków publicznych. Nasza szkoła jest bezpłatna, w związku z czym nie pobieramy żadnych opłat od uczniów.

Wiele dzieci, którym przysługują darmowe posiłki szkolne, nie otrzymuje ich ponieważ rodzice nie informują szkoły, że ich dziecku należą się takowe.

Jeśli wiedzą Państwo, że Waszemu dziecku/ dzieciom przysługują darmowe posiłki, prosimy o zgłoszenie tego w szkole. Jest to szybki i prosty process, w pelni poufny.

Jeśli zarejestrują Państwo swoje dzieci aby otrzymywały darmowe posiłki, korzysta na tym również nasza szkoła, ponieważ pomaga nam to w zdobyciu dodatkowych funduszy na podniesienie jakości edukacji wszystkich uczniów.
Rejestracji można dokonać na poniższej stronie internetowej:

www.gloucestershire.gov.uk/educationgrants